Roll Up Banner

Günümüz reklam anlayışının vazgeçilmezlerinden biri olan Roll Up banner makaralı sistemi sayesinde görseli içinde zarar vermeden saklayabilen, istenildiğinde yukarı doğru çekip açarak defalarca kullanılabilir bir özelliğe sahip olan bir display reklam ürünüdür. Gerek ekonomik oluşu gerekse taşıma kolaylığı gibi özellikleri ile reklam malzemeleri arasında en çok tercih edilen reklam araçları arasındadır.

Roll Up bannerlar, fuarlar, organizasyonlar, tanıtımlar, sunum işlerinizde özel bez çantası ile kolay ve rahat taşıyabileceğiniz bir malzeme olarak dikkat çeker.

Bir baskıyı kullandınız ve işiniz bitti mi? Sorun değil. İşiniz biten baskıyı çıkarınız yerine yeni baskıyı yerleştiriniz. Rol lup bannerler başka kampanya veya ürün tanıtımlarında da kullanabilme özelliğine sahiptir ürünlerdir. Bu yönüyle firmalara ekonomik katkı sağlar.

Roll Up Kurulumu:

Sistemin kurulumu birkaç saniyenizi alır ve herhangi bir aparata da ihtiyaç yoktur. Görsel baskısız olarak satışta olan ürünü dilerseniz baskılı olarak kullanıma hazır halde de satın alabilme seçeneklerine sahipsiniz.

 

Roll Up  çeşitlerini görmek için roll up sayfasına gidiniz.

 

Roll Up Kullanım Alanları:

x banner ile benzer özelliklere sahip olan roll up bannerlar; fuar alanları, marketler, mağazalar, toplantı ve seminer salonları, alışveriş merkezleri, mağaza, showroom gibi kapalı alanlarda rahatça kullanılabilir bir özelliğe sahiptir.
Ürün veya markanızı dikkat çekici ve etkili bir biçimde sunmanız için ideal bir yöntemdir.

Roll Up Çeşitleri:

Rool Up, ölçü ve özelliklerine göre farklı kategorilere ayrılır. Bunları genel olarak şöyle sıralayabiliriz.

Standart rol lup

Lüks  (Smart) rol lup,

Çift Taraflı Roll Up 

Bunun dışında başak alternatif seçenekler de mevcuttur.

 Roll Up banner Ölçüleri

80x200cm / 85x200cm / 100x200cm / 120x200cm / 150x200cm farklı ölçülerde imalatı yapılmaktadır.

Roll Up Banner Özellikleri

Ürün içeriğinde standart branda taşıma çantası vardır.
Ürünü baskılı veya baskısız şekilde alabilirsiniz.

Kolay bir kurulumu vardır. Yardımcı malzemelere ihtiyaç duyulmaz.

Farklı ölçülerde imal edilebilir.

Fuar, mağaza, market, AVM, seminer salonları, konferans salonları gibi değişik mekânlarda kullanılabilir.

Rool up banner fiyatları

Rool up banner fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, ya da sipariş formunu doldurarak istediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.