Reklam Dubaları- Duba Fiyatları

 

Duba anlam birçok farlı anlama gelecek şekilde kullanılmaktadır. Bunları özetlersek:

  1. Yük taşımak veya köprü kurmak için kullanılan altı düz bir tür deniz aracı
  2. İçi boş, her yanı kapalı, suyun üstünde yüzen bir tür büyük şamandıra.
  3. İş yerlerinde ve trafikte uyarı amaçlı kullanılan ve değişik ebat ve biçimlerde yapılan uyarı aracı,

Reklam dubaları özellikle iş yerlerinin önünde yabancı araçların park etmesini engellemek, reklam için dikkat çekmek veya herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için uyarı amaçlı kullanılan genellikle plastik maddeden yapılan ürünlerdir. Uyarı yanında yön gösterme amacı da taşıyan bu ürünler, üzerlerine yapıştırılan reklam metinleri ile de kalıcı bir reklam görevi üstlenirler.  Dubalar, hemen hemen her sektörde tanıtım ve uyarı amaçlı kullanılabilir bir özellik taşıması yönüyle de işletmecilerin dikkatini kendine çekmeyi başarmıştır. 

Reklam dubalarının maddesi plastiktir ve kırılma vs gibi sorunlarla karşılaşılmaz. Hiç bir şekilde size sorun çıkartmaz ve hatta üzerindeki görselleri sürekli değiştirebilir dubanızı sabit olarak kullanabilirsiniz. Reklam açısından daha kalıcı ve daha dikkat çekicidirler.

Duba Çeşitleri:

Alt baslıklar altında zengin bir içeriğe sahip olan duba çeşitleri genel olarak aşağıdaki gibidir:

Büyük duba, küçük duba, raket duba, uzun duba, hacıyatmaz duba, ok duba, Jumbo duba, şirin tabela, aç kapa tabela, kaygan zemin tabelası

Hizmet Sektöründe hızla yayılan ve vazgeçilmez bir tanıtım aracı olan reklam dubaları ham madde olarak plastikten yapıldığı için taşıması kolaydır,  kırılma problemi yaşamadan uzun süre kullanabilirsiniz. Gri, kırmızı ve Beyaz olmak üzere üç ana rengi vardır. Değişik ebat ve ölçülerde yapılabilen bu ürünlerin genel olarak ana ölçüleri aşağıdaki gibidir.

Reklam Dubaları Alan Ölçüleri;

36 x 48 cm
50 x 74 cm
41 x 73 cm
50 x 87 cm
35 x 40 cm
40 x 50 cm
48 x 58 cm

Duba Fiyatları:

Duba fiyatları piyasanın durumuna göre değişiklik arz etmektedir. Dolar endeksli piyasalardan nasibini reklam dubaları da alıyor. Doların yükselmesi ve düşmesi piyasayı da aynı oranda etkiliyor. Bu yüzden güncel fiyatları öğrenmek için lütfen bizi arayınız.